Čo je Sowo.sk?

Sowo.sk je online nákupné centrum určené pre predaj a nákup rozličného tovaru. Našim cieľom je podporiť rast malých a stredných predajcov. Poskytneme vám priestor pre váš tovar, pomôžeme so spropagovaním vašej ponuky a s privedením nových zákazníkov.

 • Dôležité je začať

  Jednoducho pridajte ponuku na to, čo chcete predať alebo kúpiť.

 • Staňte sa súčasťou komunity

  Registrovaním získate predajný profil s možnosťou správ a hromadného zvýhodnenia ponuky.

 • Začnite rásť

  Zvýhodnite si profil o google reklamu, objednávky, štatistiky a vlastné kategórie.

 • Neprestávajte napredovať

  Váš obchod si môžete preniesť na vlastnú webovú stránku a získať tak ešte viac zákazníkov.

Ako sme vznikli

1.

V septembri 2015 sme spustili BETA verziu Sowo.sk. Portál slúžil ako bežná inzercia na internete. Už od začiatku sme vedeli, že na to, aby sme boli úspešní a zaradili sa medzi úspešné projekty na Slovensku, musíme vymyslieť niečo iné. Vraveli sme si len, že to čo budeme raz ponúkať ľuďom, musí byť odlišné a skutočne užitočné.

Keďže sme sa dlhodobo zaoberali tvorbou webových stránok a aplikácií, začali sme sa pýtať. Čo trápi ľudí pri zakladaní webu alebo pri predaji ich produktov či tovaru najviac?

2.

Pýtali sme sa rôznych podnikateľov z malých miest, prečo nechcú predávať online. Ako ich môžu nájsť zákazníci z vedľajšej dediny, keď na webe neexistujú. Na potenciálnych zákazníkov, ktorí môžu byť práve v ich meste alebo blízko Vášho obchodu so športovým oblečením, sme nemuseli ani myslieť.

Majitelia malých alebo stredných obchodov nemajú prostriedky na to, aby si vytvorili profesionálny e-shop s grafikou a podmienkami používania od právnika. Nemôžu kúpiť hosting, ktorému poriadne nerozumejú a len čakať, že ich stránku navštívi potenciálny zákazník. Bolo s tým treba niečo urobiť.

3.

Vytvorili sme nástroj, ktorý uľahčí predaj cez internet, môže Vám priniesť nových zákazníkov a zároveň poslúžiť ako prezentácia pre Vašu firmu. Získate funkcie klasického e-shopu s neobmedzeným počtom produktov, možnosťou vytvárania vlastných kategórií, štatistík alebo vloženia produktov na vlastnú web stránku.

Vaše produkty sa zobrazia všetkým návštevníkom nášho portálu aj Vašej vlastnej stránky. Vďaka prepojeniu nášho systému s Googlom Vás nájde oveľa viac zákazníkov aj priamo cez vyhľadávanie.

Táto stránka používa súbory cookies. Prehliadaním stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu. - Rozumiem

Pridať parametre

Niečo sa nepodarilo, vyskúšajte to znova prosím.